Yükleniyor...

SIK SORULAN SORULAR

1) Nasıl Abone/izlenme vb. Kazanabilirim?
Öncelikle giriş yapmalısınız ardından hesap ekle seçeneğinden kazanmak istediğiniz alan için ekleme yapın. Hesabınızda koin olduğu sürece sayfanız yayınlanır ve tıklama alırsınız...
2) Koinim neden eksiye düştü?
120 sn. Video izletme alanında 1 tıklamaya yeterli koininiz varken aynı anda 2 yada daha fazla kullanıcının videonuzu izlemesi sonucu koininiz tıklama yapan kullanıcının kazanabilmesi için eksiye çekilir. Koin kazanıldığında tekrar normale döner. Herhangi işlem gerektiren bir durum değildir.
3) Aboneler neden gidiyor ?
Youtube izlenme veya beğeni olmadan olunan abonelikleri spam olarak görüyor ve kendiliğinden atıyor. O yüzden öncelikle izlenme kazanıp sonra abonelik kazanmayı tercih edin. Bunun dışında abonelikten çıkan kullanıcıların tespitinde hesapları engellenmektedir..
4) Nasıl para kazanırım?
Video izleyerek ve kanallara abone olarak kazandığınız koinleri bakiyeye dönüştürüp hesabınıza Havale ve EFT / Papara yoluyla çekme talebinde bulunarak para kazanabilirsiniz. İki hesaba sahip kullanıcılara ödeme yapılmaz..
5) TBM (CPC) Nedir?
TBM "Tıklama Başına Miktar" yani abone veya izlenme başına vereceğiniz KOİN miktarını ifade etmektedir. Verdiğiniz TBM ye göre sayfanız sıralarınır. Yüksek verdiğinizde daha üst sırada yer alır daha çok tıklama alırsınız...
6) Youtube abone kasma, internetten para kazanma
Sistem youtube abone hilesi gibi aramalarda bulunabilir. Fakat kesinlikle hile değildir. Sistemi bulabilceğiniz etiketler Youtube abone kasma, Youtube Izlenme kasma, internetten para kazanma, youtube beğeni kasma, youtube izlenme hilesi, youtube abone kasma 2019 şeklinde olabilir. Bu sistem karşılıklı abone arttırma abone kazanmak isteyenler, 1000 abone 4000 saat sınırını aşmak ve İnternetten kolay para kazanmak isteyenler için kurulmuştur.
7) Koin Ne İşe Yarıyor?
KOİN sayesinde daha çok abone/izlenme kazanıyosunuz yani koin olmazsa olmazdır.KOİN kazanmak için başkalarının videolarını izleyebilir onlara abone olabilir veya koin satın alabilirsiniz.
8) Ödememi alamadım..
Ip başına 1 hesaba izin verilmektedir. 1 den fazla hesap kullanan kendine referans olan kullanıcılara kesinlikle ödeme yapılmaz...
9) Hesabım neden engellendi?
Ip adresi başına 1 hesaba izin verilmektedir. Başka ıp adreslerinden kayıt olup aynı ıp üzerinden giriş yapmakta buna dahildir. Birden fazla hesap açan kullanıcıların hesapları tespit edildiğinde hesapları engellenir.
10) İZLENMELER NEDEN EKLENMİYOR...?
YouTube izlenmeye yönelik 2 adet eylem bulunmaktadır. Sistemde iki alanada aynı videoyu eklerseniz tıklama yapan kullanıcılar aynı olabileceğinden izlenme sayınıza sadece biri yansıyacaktır. 2 izlenme alanınada aynı videoyu eklerseniz süre kazancınız artar fakat sayı kazancında eksikler olabilir. Bu nedenle 2 alanada aynı videonuzu eklemenizi önermiyoruz. Bununla birlikte izlenme sayıları YouTubeda herzaman anlık olarak yansımayabilir. YouTube belirli bir süre icersinde tüm izlenmelerinizi yansıyacaktır.